Zmiany w firmie Yerbini! Ważna informacja dla stałych klientów i tych nowych :)

Drodzy Klienci i Przyjaciele Yerbini!!!

Przez prawie 2 lata byliśmy dla Was dostępni w sprzedaży stacjonarnej, choć przygoda moja (Martyny) z yerba mate zaczęła się znacznie wcześniej, jako prywatne umożliwianie każdemu skosztowania naparu z ostrokrzewu. Wielość doświadczeń w tym temacie wskazuje na to, że najlepiej nasza firma sprawdzi się w formie zdalnej oraz sprzedaży bezpośredniej. W tej chwili mamy mini przestrzeń magazynową na Bumarze (lokal na hali targowej okazał się zbyt mały na nasze potrzeby oraz niestety nieprzystosowany pod kątem sanepidowskim, co jest istotną kwestią podczas sprzedaży surowców zielarskich)..

Bądźcie więc uważni i nie bójcie kontaktu bezpośredniego, tylko tak dobierzemy idealne dla Ciebie napary! :) Dziękuję też z całego serca za wyrozumiałość tych, którzy odbili się od zamkniętych drzwi naszego sklepu stacjonarnego – roślinna droga jest bardzo dynamiczna i zmienna i aby dobrze jej służyć, podjęłam decyzję o opuszczeniu sprzedaży stacjonarnej.

Bardzo dziękuję też wszystkim za obecność przez te 2 lata istnienia Yerbini.

Zmiany w naszym sklepiku będą sprzyjały prawdziwej, roślinnej wiedzy oraz świadomemu piciu ziół i naparów – co też od początku było misją i celem Tienda Yerbini <3

Możecie śledzić najświeższe informacje o Yerbini na:

fb/yerbini (facebook)

@yerbini  (instagram)

yt/yerbini (you tube)

Martyna

(kontakt: dzayanayin@gmail.com)

Dodaj komentarz

Zmiany w firmie Yerbini! Ważna informacja dla stałych klientów i tych nowych :)
Close Menu