Zielne Kręgi, Roślinne Rytuały, Wrota Żywiołów

Witaj! W dzisiejszym poście pragnę przedstawić swoją ofertę szamańsko-roślinną, więc może lepiej ją nazwać budzeniem rdzennej intuicji zielarskiej :D gdyż szamanizm kojarzy się jednak mocniej ze zwierzętami, a moja szamańska droga, choć też czerpie z tej tradycji, ukorzeniona jest w świecie roślinnym. A wiedzę czerpię z Rodu i Rdzenności naszej, mądrości świętych słów, z którymi mam kontakt.

Jeśli tworzysz wydarzenie, festiwal, spotkanie (etc.) i szukasz kogoś do współtworzenia, albo wzięcia w nim udziału, to serdecznie się polecam. Oto, jakie rodzaje spotkań obecnie prowadzę:

 

-> ROŚLINY I ŻYWIOŁY (tzw. Wrota Żywiołów). To otwarty krąg, na którym eksplorujemy połączenie żywiołów z roślinami, odnajdujemy swój własny sposób na kontakt z roślinami i konstruujemy ziołowe mieszanki na bazie koła żywiołów.

-> RYTUAŁY i CEREMONIE – są to tradycyjne roślinne ceremonie łączenia się z energią rośliny. Moją specjalnością jest CEBAR, czyli krąg yerbowy, wspólne picie yerba mate. Prowadzę też yerbowe warsztaty i dzielę się ogromem wiedzy o tej roślinie, jej kulturze i tradycji. Przygotowuję unikatowe mieszanki naparowe na rozmaite rytuały (np. dla danej bogini, dla żywiołu, ogólnie dla grupy etc.).

-> ZIELNE KRĘGI I LEŚNE SPACERY – prowadzę zielarskie spacery. Jestem fitoterapeutką z dużym zaciągiem wschodnich kultur, więc w swojej wiedzy bardzo łączę szerokie spojrzenie na świat roślin. Przeto dzielę się wiedzą nie tylko biochemiczną, ale też energii rośliny, jej konkretnych działań synergicznych i możliwości stosowania w bardzo holistyczny sposób. W ramach zielnych spotkań opowiadam o obszarach, jakie rośliny w sobie mają, czego nas uczą. Jest to właśnie Roślinne Dao, Droga Roślin. Możliwość uzyskania głębokich wglądów i wiedzy ze świata natury.

-> PODRÓŻE WIZYJNE – otwieram, podtrzymuję i powołuję święte przestrzenie do podróży wizyjnych. Połączenie z rośliną, szukanie rośliny mocy, rdzenna pieśń duszy.

-> ALCHEMIA ZIÓŁ I NAPARÓW – indywidualny kontakt ze mną może być kosmosem odkryć w swojej relacji ze światem roślin. Dobiorę Ci mieszanki i rośliny, nauczysz się samodzielnie je komponować, wejdziesz w głęboki kontakt z tym światem.

-> SŁOWNE CEREMONIE I WGLĄDY – zapraszam też do innej strony moich działań, słownej. Prowadzę też połączenie z rdzennym przekazem przodków, wiedzą rodową, poprzez Słowa i pracę ze słowami (więcej na stronie alslowia.pl).

-> WARSZTATY DLA WOJOWNIKÓW – stań stabilnie za swoją prawdą. Nauka skutecznego zarządzania swoją wewnętrzną mocą, przy pomocy technik szamańskich, roślinnych, jogi himalajskiej i dźwięku. Mentalna równowaga i spójność.

 

 

Dodaj komentarz

Zielne Kręgi, Roślinne Rytuały, Wrota Żywiołów
Close Menu