Tkalnia Dymu

 

Połącz roślinę z żywiołem Ognia, by utkać z niej dym mocy

Od wieków w różnych kulturach świata stosowano dym w celach leczniczych, terapeutycznych, ale także rytualnych czy rozrywkowych. Okadzano pomieszczenia w celu odświeżenia powietrza, wypędzenia niesprzyjających energii, naładowania domostw unikatowym zapachem natury. W Indiach medytowano w oparach kadzideł, ale także leczono chorych świętym dymem z ziołowych mieszanek. Indianie obu Ameryk w szamańskich ceremoniach pomagali sobie przedrzeć się na „drugą stronę” rzeczywistości dzięki mocy dymiących roślin. Również Słowianie używali do okadzania, rosnących przy drogach bylic, jałowców i drzewnych gałązek.

Ale na każdym kroku współczesny człowiek także spotyka się z kadzidłami – w formie łatwych w obsłudze stożków i kadzideł pyłkowych. Nadajemy dzięki nim przyjemny zapach mieszkaniom i wprowadzamy w dobry nastrój gości, uzupełniamy koncerty i wydarzenia subtelnym dymem dobrze dobranych aromatów.

No właśnie – wybierajmy te naturalne!

Nie kadźmy mieszkań i ludzi mieszankami o niewiadomym pochodzeniu, a zyskamy więcej niż tylko dobry zapach – zyskamy pełnię energii rośliny, kory lub żywicy.

 

~~*~~

 

 

W naszym sklepie zakupicie naturalne kadzidła (Palo Santo, Białą Szałwię, Żywice), a także dowiecie się tajników komponowania własnych ziołowych mieszanek…

 <<<<< KLIK >>>>>

 

 

 

Warto zagłębić się w ten świat, skrywa bowiem wiele tajemnic, choć wcale nie tak ukrytych – inhalacje dymne, przebywanie w oparach, palenie ziołowych papierosów – to wszystko od wieków było przedmiotem zainteresowań ayurvedyjskich lekarzy, joginów, słowiańskich znachorek i innych ludzi połączonych z ziemią i wiedzą Przodków. Wiedzą zagrzebaną silnie w Przyrodzie. Dacie się porwać w ten świat?

Stopniowo odsłonię więcej sekretów!

 

 

Dodaj komentarz

Tkalnia Dymu
Close Menu