Czujesz wiosnę na Jej skórze? Dzień Kobiet z Yerbini

Końcówka zimy i początek wiosny – to niezwykły czas. Oczekiwanie na słońce i lekki lęk przed feerią barw i zapachów, nagłe przebudzenie przyrody, konieczność zdarcia z siebie kurtek i szalików, stopniowe wychodzenie do świata w pełni siebie. Kosztowanie życia, obserwacja wzrostu roślin.

 

Przedwiośnie jest wspaniałe. Bo musimy wtedy skonfrontować się z tym wszystkim, co zrobiliśmy ze sobą w ciągu zimy. I następnie – skonfrontować się z tym, co nas czeka na wiosnę. Świat chowanej pod ubraniami cielesności, przemierzanej późnymi wieczorami emocjonalności, ogrom kreatywnego umysłu i potrzeba wyrażenia się. Rośliny w uśpieniu czekały – niektóre obdarzały nas owocami czy swoimi igiełkami o zapachu żywicy. Inne dopiero teraz, leniwie wyglądają spod ziemi. Powoli się zaczyna…

 

 

Masz jeszcze czas na głęboki oddech z ostatnimi wiatrami zimy. Masz czas na przyjrzenie się potrzebom swojego ciała. I czas na przygotowanie, by powitać pięknie wiosnę w swoim życiu.

Akurat ten czas przypada też na Dzień Kobiet. Kobiet, czyli istot, które w swoim łonie noszą nowe życie. Istot, z których wszyscy wyszliśmy. Istot, które przez 9 miesięcy nosiły nas pod swoim pełnym mocy brzuchem i dały nas światu. To początek wszystkich ludzi – od kobiety. Dlatego ten dzień świętujemy, choć może wiele osób nie wie czemu i myśli, że tak wypada. Otóż… zdejmijmy te maski, zdejmijmy te umysłowe pętle. Fakty są w naturze. A natura rodzi i natura jest cykliczna…

tak jak kobieta.

 

Być może zastanawiasz się, jak ten dzień celebrować? Albo jesteś mężczyzną i rozmyślasz nad tym, co można innej Kobiecie wręczyć, co jej podarować. Podpowiadam…

podaruj jej uważność, czułość wobec wszystkich cząstek jej ciała, duszy, emocji, umysłu. Czułość wobec relacji pomiędzy wami. Niech to będzie subtelne, jak pierwsze promienie słońca, ale wyraźne, niczym płynący bez przerwy czas. Niech to będzie pełne mądrości i pewności siebie. Takiej pewności, z jaką rośliny co roku wstają, by rozkwitać i przeobrażać się w piękne kwiaty.

 

Bądź ogrodnikiem

Eksploruj

I Ty Kobieto – eksploruj ten świat, swój ogród.

 

Dlaczego Rośliny stoją na straży kobiecej natury?

Dlatego, że mają subtelną energię, która przypomina o tym, że wiele spraw, rzeczy realizuje się jakby pod skórą, w ukryciu, ale gdy damy im czas i przestrzeń – rozkwitają wspaniale. Urealniają się. Rośliny działają od razu, delikatnie, a gdy dajemy im częściej uwagę, przekazują niezwykłe mądrości, wypełniają nas światłem i pokojem. Tak po prostu jest. To natura. Daje nam życie, daje nam możliwość transformacji swojej energii w twórczą i odżywczą.

 

Ostatnio na blogu Yerbini pojawiało się naprawdę dużo roślinnych inspiracji, związanych z Sercem, miłością, kochaniem. Teraz czas na subtelność.

 

Prezentuję WSPANIAŁĄ 3×3, czyli SZÓSTKĘ wewnętrznej, kobiecej mocy, którą możemy wyzwolić ROŚLINAMI

 

Pierwsza trójka, to TRÓJKA NAPARÓW:

  1. Damiana
  2. Oolong 
  3. Yerba Mate z Ziołami: Colon Completo lub Indega Siempre Vive 

 

Druga trójka, to TRÓJKA ZAPACHÓW:

  1. Drzewo Sandałowe/Chandan
  2. Jaśmin
  3. Paczula

 

 

Łączy te rośliny:

zmysłowość, ciepło, elektryzująca jakość, rozbudzenie energii twórczej, seksualnej, odżywczej, poprawa krążenia, rozluźnienie, uczucie spokoju i osadzenia w swoim łonie.

 

 

***Wszystkie wymienione rośliny są dostępne w Yerbini. Zapachy, czyli kadzidła także***

HOP >>> 

 

więcej inspiracji:

 

aby uzyskać HASŁO do zabezpieczonych wpisów dla wtajemniczonych, zapisz się do Ziołowej Skrzynki Yerbini (newslettera) HOP>>>

Dodaj komentarz

Czujesz wiosnę na Jej skórze? Dzień Kobiet z Yerbini
Close Menu